Instalogo

Klaasipuhastaja "Flat" 22"/550mm

Tootekood: FWB55
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
10,20 €
Kogus: - +

Šveitsi tootja CA-RE Automotive kvaliteetsed raamita klaasipuhastajad FLAT PREMIUM EDITION sõiduautodele ja kaubikutele paistavad silma harjakonstruktsioonide aerodünaamilise profiili poolest, mis suurendab survejõudu, vähendab tuule poolt avaldatavat mõju ja summutab klaasipuhastajate töötamisel tekkivat müra.

Harja koostisse lisatud vedel grafiit (Liquid-Fix Graphite) täiustab harja libisemist, vähendab märgatavalt klaasipinna kahjustumist ning tugevdab harja kontakti klaasipinnaga. Lisaks suurendab vedel grafiit oluliselt harjaserva elastsust erinevatel temperatuuridel, mis võimaldab klaasipuhastajaid kasutada nii suvel kui ka talvel, ilma et klaasipuhastamise tõhusus väheneks.

Soovitame kasutada CA-RE klaasipuhastajaid kogu aasta vältel ning vahetada uute vastu korra aastas.

NB!! Kui sa ei tea oma auto klaasipuhastaja mõõte või kinnitusadapteri tüüpi, võta enne tellimist meiega ühendust. Kontrollime üle, et saaksid sobivad.

  • Ilmastikukindel
  • Aerodünaamiline disain
  • 1,5 miljonit pühkimist
  • Komplektis 10 adapterit

 

Komplektis on kaasas 10 erinevat adapterit mis sobivad 95% autodele.

NB!! Kui sa ei tea oma auto klaasipuhastaja mõõte või kinnitusadapteri tüüpi, võta enne tellimist meiega ühendust. Kontrollime üle, et saaksid õige asja.

Adapterid

Selle tootega sobiks

Ainulaadne aktiivset vahtu tekitav koostis sisaldab täiustatud puhastusaineid, mis toimivad kiiremini ning hoiavad ära mustuse ja tolmu külgekleepumise.

Tootekood: GLASS600 ,   Laoseis: Laos
7,90 €

Bad Boys "Sub-Zero" Defroster (Jääsulataja) on armutu vahend jää eemaldamiseks klaaspindadelt.

Tootekood: DEFRO500 ,   Laoseis: Laos
6,30 €

Puhkus