Instalogo

Kinkekaartide tingimused

 

1. Kinkekaarti saab kasutada www.badboys.ee veebipoes (edaspidi Veebipood).

2. Ostetud kinkekaardi saadab Veebipood e-posti teel. Ostja peab veenduma, et e-posti aadress, millele soovib kinkekaardi saatmist, oleks korrektne.

3. Kinkekaarti saab kasutada sellel toodud unikaalse kupongi koodi abil ning on võimalik kasutada vaid ühe korra.

4. Kinkekaart ei ole personaalne, seda võib edastada kolmandatele isikutele, ostja vastutusel.

4.1. Veebipood ei vastuta kinkekaardi unikaalse kupongi koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest seda ka juhul, kui kinkekaart satub kolmandate isikute kätte ebakorrektse e-posti aadressi sisestamise tõttu, sisestatud e-posti aadressile määratud automaatsete suunamiste vms tõttu.

5. Kinkekaart kehtib vaid sellel märgitud tähtajani. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti Veebipood ei hüvita.

6. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, Veebipood ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.

7. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis kinkekaarti kasutada ei saa ning vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.

8. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab puudujääva osa tasuda teiste Veebipoe poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksekanali ostu sooritamise hetkel.

9. Kinkekaardi ostmisel Veebipoest on ostjal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates päevast, mil Veebipood saatis kinkekaardi soovitud e-posti aadressile. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset kupongi koodi on juba kasutatud.

10. Veebipoes kinkekaardiga ostu sooritamisel ilmnevate probleemide korral võta ühendust e-posti aadressil  info@badboys.ee või telefonil 555-62-699.

Kinkekaardi üldtingimused kehtivad alates 01.12.2018

FaaFaa OÜ, Reg.nr: 14476396

Puhkus