Instalogo

Müügitingimused

 

Veebipoe BadBoys.ee (edaspidi Veebipood) omanik on FaaFaa OÜ (registrikood 14476396).

1. Üldtingimused

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel klientide (edaspidi Ostja) poolt.

1.2. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.3. Veebipood jätab endale õiguse teha ette teatamata muudatusi müügitingimustes ja hindades.

2. Hinnad

2.1. Kõik veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

2.3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Maksekeskuse või pangaülekande kaudu.

3.1.1. Valides pangaülekande kaudu tasumise, koostab Veebipood automaatse tellimuslehe, mis saadetakse Ostja poolt märgitud e-posti aadressile ja mille laekumisel antakse kaubad 1-2 tööpäeva jooksul üle logistikapartnerile.

3.1.2. Kaupade eest tasutakse Veebipoe poolt väljastatud tellimuslehe alusel pangaülekandega FaaFaa OÜ arvelduskontole, märkides ülekande selgitusse tellimuslehe numbri.

3.1.3. Tasumata tellimuslehed tühistatakse 3 tööpäeva möödudes alates tellimuslehe Ostjale saatmisest.

3.1.4. Maksekeskuse kaudu tasumisel, komplekteeritakse kaubad 1-2 tööpäeva jooksul ning antakse üle logistikapartnerile.

3.2. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest FaaFaa OÜ arvelduskontole.

3.3. Veebipoes tellimust vormistades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimuste ning privaatsuspoliitikaga ja on nendega nõus.

3.4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Kohaletoimetamine

4.1. Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

4.2. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.3. Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.4. Veebipood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul :

4.4.1. Kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

4.4.2. Kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

4.5. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

5. Taganemisõigus

5.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

5.2. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Taganemise korral kuuluvad tagastamisele kõik tellimusega kaasnenud kingitused ning teised lisaväärtused.

5.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Samuti on Veebipoel õigus tasaarveldada kingituste ja teiste lisaväärtuste tagastamata jätmise korral nende väärtus kehtivas jaehinnas.

5.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile info@badboys.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

5.5. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Kui Ostja ei tagasta kaupa 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamise päevast, on Veebipoel õigus taganemisavaldust mitte rahuldada.

5.7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates kauba kättesaamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva kauba tagasi saanud.

5.8. Tagasimakse summa kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle tellimuse laekumine FaaFaa OÜ-le.

5.9. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.10. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

6.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@badboys.ee. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

6.4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

6.5. Veebipood ei vastuta Ostja süül toodetele puuduste tekkimise eest, puuduste eest mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tulemusena, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

7. Vääramatu jõud

7.1. Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

8.1. Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks.

8.1.1. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

8.1.2. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

8.2. Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

9. Vaidluste lahendamine

9.1. Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@badboys.ee.

9.2. Käesolevate müügitingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

Müügitingimused kehtivad alates 01.05.2018

FaaFaa OÜ, Reg.nr: 14476396

 

 

Puhkus